ATV02W450B-HF
MFR.Part #
ATV02W450B-HF
JLCPCB Part #
C3703004
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.75A 200W 45V 50V 72.7V Bidirectional TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS