P6KE600CA-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
P6KE600CA-G
JLCPCB Part #
C3699605
Package
DO-15
Description
-55℃~+150℃ 1uA 513V 570V 600W 720mA 828V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS