TV30C151J-G
MFR.Part #
TV30C151J-G
JLCPCB Part #
C2447224
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 12.35A 150V 167V 243V 2uA 3kW TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS