ATV02W150-HF
MFR.Part #
ATV02W150-HF
JLCPCB Part #
C2446688
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.7V 1uA 200W 24.4V 8.2A TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS