AUSMBJ15CA-HF
MFR.Part #
AUSMBJ15CA-HF
JLCPCB Part #
C3707551
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.7V 1uA 24.4V 24.6A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS