KBU35005-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
KBU35005-G
JLCPCB Part #
C3589480
Package
KBU
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1V@17.5A 10uA@50V 35A 400A 50V Single-Phase Rectifier KBU Bridge Rectifiers ROHS