ATV02W100B-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ATV02W100B-HF
JLCPCB Part #
C2444484
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 11.76A 17V 2.5uA 200W Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS