A5KP300CA-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
A5KP300CA-G
JLCPCB Part #
C2625072
Package
R-6
Description
-55℃~+150℃ 10.29A 2uA 300V 335V 486V 5kW Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS