ATV50C640J-HF
MFR.Part #
ATV50C640J-HF
JLCPCB Part #
C2448584
Description
-55℃~+150℃ 1 103V 48.5A 5kW 64V 71.1V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS