ASMCJ6.5CA-HF
MFR.Part #
ASMCJ6.5CA-HF
JLCPCB Part #
C20185344
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 11.2V 133.9A@10/1000us 500uA 6.5V 7.98V Bidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS