SMBJ220A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ220A-HF
JLCPCB Part #
C2444035
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1.7A@10/1000us 220V 272V 356V 5uA 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS