CZRU4V3B-HF
MFR.Part #
CZRU4V3B-HF
JLCPCB Part #
C7455837
Package
SOD-523F
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 150mW 2.5kΩ 4.19V~4.41V 4.3V 5uA@1V 88Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS