ASMCJ8.5CA-HF
MFR.Part #
ASMCJ8.5CA-HF
JLCPCB Part #
C20185362
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 10.4V 104.2A@10/1000us 14.4V 20uA 8.5V Bidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS