5.0SMDJ15CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
5.0SMDJ15CA
JLCPCB Part #
C3719714
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 100uA 15V 16.7V 205A 24.4V 5kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS