ASMCJ36A-HF
MFR.Part #
ASMCJ36A-HF
JLCPCB Part #
C20185326
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 25.8A 36V 44.2V 58.1V 5uA Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS