TV06B301J-G
MFR.Part #
TV06B301J-G
JLCPCB Part #
C2446595
Description
-55℃~+150℃ 1.23A 1uA 300V 335V 486V 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS