ASMCJ26CA-HF
MFR.Part #
ASMCJ26CA-HF
JLCPCB Part #
C20185319
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 26V 31.9V 35.6A 42.1V 5uA Bidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS