TV02W280B-G
MFR.Part #
TV02W280B-G
JLCPCB Part #
C2443833
Description
-55℃~+150℃ 1kW@8/20us 1uA 28V 34.4V 4.41A 45.4V Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS