ASMCJ24CA-HF
MFR.Part #
ASMCJ24CA-HF
JLCPCB Part #
C20185317
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 24V 29.5V 38.6A@10/1000us 38.9V 5uA Bidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS