1.5KE400CA-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
1.5KE400CA-G
JLCPCB Part #
C20184494
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 2.72A@10/1000us 342V 420V 548V Bidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS