1.5KE100CA-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
1.5KE100CA-G
JLCPCB Part #
C20184152
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 10.95A 105V 137V 1uA 85.5V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS