ATV02W900B-HF
MFR.Part #
ATV02W900B-HF
JLCPCB Part #
C2444408
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1.37A 100V 146V 1uA 200W 90V Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS