1.5KE200CA-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
1.5KE200CA-G
JLCPCB Part #
C20184199
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 171V 1uA 210V 274V 5.47A@10/1000us Bidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS