1.5KE39ARL
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
1.5KE39ARL
JLCPCB Part #
C1975344
Package
DO-201
Description
1.5kW@10/1000us 143A@8/20us 1uA 2.4nF 33.3V 39V 69.7V TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS