SMAJ220CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMAJ220CA-HF
JLCPCB Part #
C2445193
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.1A 1uA 220V 246V 356V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS