1.5KE250CA-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
1.5KE250CA-G
JLCPCB Part #
C20184213
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 214V 262.5V 344V 4.36A@10/1000us Bidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS