1.5KE18CA-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
1.5KE18CA-G
JLCPCB Part #
C20184196
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 15.3V 18.9V 1uA 25.2V 59.52A@10/1000us Bidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS