ATV06B140J-HF
MFR.Part #
ATV06B140J-HF
JLCPCB Part #
C2445860
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 1uA 23.2V 25.86A 600W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS