1.5KE12CA-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
1.5KE12CA-G
JLCPCB Part #
C20184167
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 10.2V 12.6V 16.7V 5uA 89.82A@10/1000us Bidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS