SQH6012S-680M-LF
MFR.Part #
SQH6012S-680M-LF
JLCPCB Part #
C257237
Package
SMD,6.2x6.2mm
Description
1.62Ω 410mA 440mA 68uH ±20% SMD,6.2x6.2mm Power Inductors ROHS