SQH5040S-100M-LF
Extended
Manufacturer
Coilmaster Elec
MFR.Part #
SQH5040S-100M-LF
JLCPCB Part #
C257223
Package
SMD
Description
10uH 2.1A 67mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS