SQH4018S-151M-LF
MFR.Part #
SQH4018S-151M-LF
JLCPCB Part #
C257216
Package
SMD,4.2x4.2mm
Description
150uH 220mA 310mA 3Ω ±20% SMD,4.2x4.2mm Power Inductors ROHS