SQH6045S-101M-LF
MFR.Part #
SQH6045S-101M-LF
JLCPCB Part #
C257264
Package
SMD,6.2x6.2mm
Description
100uH 598mΩ 900mA 900mA ±20% SMD,6.2x6.2mm Power Inductors ROHS