SQH4018S-150M-LF
MFR.Part #
SQH4018S-150M-LF
JLCPCB Part #
C257210
Package
SMD,4.2x4.2mm
Description
15uH 300mΩ 650mA 940mA ±20% SMD,4.2x4.2mm Power Inductors ROHS