SQH6020S-2R2M-LF
MFR.Part #
SQH6020S-2R2M-LF
JLCPCB Part #
C257241
Package
SMD,6.2x6.2mm
Description
2.2uH 2.7A 3.2A 44.2mΩ ±20% SMD,6.2x6.2mm Power Inductors ROHS