SQH4012S-150M-LF
MFR.Part #
SQH4012S-150M-LF
JLCPCB Part #
C257200
Package
SMD,4.2x4.2mm
Description
15uH 480mΩ 560mA 600mA ±20% SMD,4.2x4.2mm Power Inductors ROHS