SQH6012S-150M-LF
Extended
Manufacturer
Coilmaster Elec
MFR.Part #
SQH6012S-150M-LF
JLCPCB Part #
C257233
Package
SMD,6.2x6.2mm
Description
15uH 396mΩ 790mA 800mA ±20% SMD,6.2x6.2mm Power Inductors ROHS