SQH4010S-6R8M-LF
MFR.Part #
SQH4010S-6R8M-LF
JLCPCB Part #
C257188
Package
SMD,4.2x4.2mm
Description
360mΩ 6.8uH 620mA 740mA ±20% SMD,4.2x4.2mm Power Inductors ROHS