SQH6012S-220M-LF
MFR.Part #
SQH6012S-220M-LF
JLCPCB Part #
C257234
Package
SMD,6.2x6.2mm
Description
22uH 630mA 636mΩ 760mA ±20% SMD,6.2x6.2mm Power Inductors ROHS