SQH3015S-3R3M-LF
MFR.Part #
SQH3015S-3R3M-LF
JLCPCB Part #
C257176
Package
SMD,3.1x3.1mm
Description
1.21A 1.23A 3.3uH 96mΩ ±20% SMD,3.1x3.1mm Power Inductors ROHS