SQH4018S-1R0N-LF
MFR.Part #
SQH4018S-1R0N-LF
JLCPCB Part #
C257204
Package
SMD,4.2x4.2mm
Description
1.83A 1uH 36mΩ 4A ±30% SMD,4.2x4.2mm Power Inductors ROHS