KF65C-11.0-9P
MFR.Part #
KF65C-11.0-9P
JLCPCB Part #
C707587
Package
Plugin,P=11mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~18 11mm 1x9P 2-Side 32A 4 750V 9 9P Black Mid Terminal Straight 插件,P=11mm Barrier Terminal Blocks ROHS