KF2EDGK-7.5-5P
MFR.Part #
KF2EDGK-7.5-5P
JLCPCB Part #
C976415
Package
P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 15A 1x5P 2.5 400V 5 5P 7.5mm Green Plug Screw Connection (M2.5) P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS