KF58RM-10.0-10P
MFR.Part #
KF58RM-10.0-10P
JLCPCB Part #
C964535
Package
Push-Pull,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 10mm 12~22 1x10P 32A 4 750V Black Right Angle With Cover Plate 弯插,P=10mm Barrier Terminal Blocks ROHS