KF2EDGKRH-3.81-2*5P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGKRH-3.81-2*5P
JLCPCB Part #
C2923173
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5 10P 160V 16~28 2 2x5P 3.81mm 5 7A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS