KF2EDGVH-3.5-2*6P
MFR.Part #
KF2EDGVH-3.5-2*6P
JLCPCB Part #
C577607
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10A 12P 2 2x6P 3.5mm 300V 6 Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS