KF2EDGVM-7.62-9P
MFR.Part #
KF2EDGVM-7.62-9P
JLCPCB Part #
C441457
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x9P 400V 7.62mm 9 9P Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS