KF58C-10.0-3P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF58C-10.0-3P
JLCPCB Part #
C707694
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 12~22 1x3P 3 32A 3P 4 750V Black Mid Terminal Straight With Cover Plate 插件,P=10mm Barrier Terminal Blocks ROHS