KF2EDGKEHM-3.5-2*2P
MFR.Part #
KF2EDGKEHM-3.5-2*2P
JLCPCB Part #
C6394161
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5 10A 18~28 2 2 2x2P 3.5mm 300V 4P Green Male Plug Screw Spring Connection Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS