KF2EDGK-2.54-2P
MFR.Part #
KF2EDGK-2.54-2P
JLCPCB Part #
C577526
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 130V 1x2P 2 2.54mm 20~28 2P 5A Green Plug P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS